Наші продукти

Ми пропонуємо технологічне рішення не тільки для власників торгових точок і мереж в сегменті мобільних пристроїв та аксесуарів. Так само наші технологічні продукти підійдуть тим, хто хоче відкрити нішовий напрямок. Так, як попит на захисні плівки стає дедалі більшим, а ринок знаходиться в стадії формування - це дє можливість вам зайняти свою частку ринку вже сьогодні.

Наш продукт Status Skin - це:

1. Обладнання відомого американського виробника для вирізання поліуретанової плівки. За допомогою плотера ви зможете вирізати захисну плівку для будь-якого мобільного пристрою безпосереньо на торгівельній точці. До вашої уваги представляємо ріжучий плотер Portrait, який підійде для тих в кого на торговій точці бракує вільного місця або потрібно для себе визначитися, який попит буде на поліуретанову плівку саме на цій локації. Цей пристрій ідеально підійде для старту. Він характерізується стабільною працездатністю та порізкою захисної плівки на електронні мобільні пристрої з діагоналлю до 10 дюймів.

Для тих, хто вже переконався в попиті на плівки для захисту мобільних електронних пристроїв - підійде ріжучий плотер Cameo. На цьому обладннані значно більна швидкість вирізання, ніж в попередній моделі. Максимальна діагональ екранів мобільних електронних пристроїв для яких можна вирізати поліуретанову захисну плівку - 13 дюймів. Ножі ріжучих плотерів розраховані на вирізання близько 1000 плівок. Також приємним бонусом є безшумність роботи обладнання.

2. Функціональне програмне забезпечення з хмарною платформою для зберігання і доступу до креслень з будь-якої локації. Тепер Вам не потрібно стежити за модельним рядом смартфонів, планшетів, смарт-годинників для того, щоб підтримувати асортимент захисних покриттів на торговій точці. Вам достатньо лише зайти в мобільний додаток, вибрати виробника і модель пристрою. Готова до наклеювання плівка буде у вас готова протягом хвилини. Також у нагоді стануть такі функції, як статистика кількості вирізаних плівок окремо по кожній торговій точці, продавцю, або окремо вибраному періоду. Вже скоро буде розширено функціонал і стануть доступні такі опції, як

- «замовлення» - Вам лише потрібно буде зайти до особистого кабінету и вибрати потрібні позиції та їх кількість.

- «мій склад», де ви зможете в онлайн режімі відслідковувати які плівки та в якій кількості є в наявності по кожному окремому магазину.

- «мій дохід» - де ви зможете не тільки дізнатись ваший дохід від плівок за обраний період, а також прогнозувати продажі за рахунок виявлення трендових плівок у окремих сегментах.

- «мої документи» - де будуть доступні документи в електронному вигляді: договір та накладні. А отже у вас завжди під рукою інформація коли і в якій кількості ви замовляли плівки, плотери та розхідні матеріали.

3. Чотири види поліуретанової плівки - доповнюють наш сервіс. Плівки розроблені з урахуванням покриття всього цінового сегмента клієнтів вашої торгової точки: від бюджетного до преміум. Також для того, щоб задовольнити естетичні смаки - пропонуємо окрему серію плівок Skin з широкою гамою відтінків та текстур. Плівка має 4-ри шарову композитну структуру:

1. Олеофобний шар - захищає зовнішній шар покриття від забруднень, відбитків пальців («залапаування»).

2. Регенеруючий шар - завдяки своїй пружній структурі має ефект відновлення після незначних механічних пошкодженнях. Наприклад після падіння смартфону на асфальт з невиликої висоти. У випадках зі склом, воно розбиваеться. Плівка ж залишається цілою, а мілкі подряпини з часом зникають.

3. Поглинаючий шар - має структуру, яка частково розсіює енергію жорсткого удару, а частково поглинає. Тому Ваш гаджет в 99,9% випадках падіння буде захищений.

4. Клеючий шар - надійео фіксує плівку на екрані аба корпусі гаджету завдякм спеціально розробленій формулі нано-клею. Після зняття аокриття з гаджету на його поверхні не залишається слідів від клею.