Ознайомтеся, будь ласка, з Правилами зберігання персональних даних клієнтів (далі-Правила). Правила визначають порядок поводження з персональними даними клієнтів, зареєстрованих на сайті https://statusskin.com.ua.

1. Основні положення.

Погоджуючись з цими правилами та реєструючись на сайті інтернет-магазину StatusSKIN, Клієнт дає дозвіл на збір, зберігання, використання та розголошення своїх персональних даних відповідно до цих Правил, Законом України «Про захист персональних даних», Законом України «Про захист прав споживачів» і Законом України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». Правила дійсні на території України, з моменту реєстрації Клієнта на сайті https://statusskin.com.ua.

2. Збір та використання персональних даних про Клієнта.

Інтернет-магазин StatusSKIN може збирати, зберігати і використовувати такі персональні дані: ім'я (прізвище, ім'я, по батькові); адреса електронної пошти (e-mail); номер мобільного телефону; поштовий індекс, адреса доставки; дата народження; покупки і товари - історія і деталі виїзду.

Клієнт погоджується з тим, що інтернет-магазин StatusSKIN може використовувати персональні дані Клієнта для: надання послуг та клієнтської підтримки на запит Клієнта; поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами; повідомлення Клієнта про послуги, новини, акції та рекламні пропозиції інтернет-магазину StatusSKIN за допомогою SMS, електронних повідомлень, MMS, пошти і т.д.

3. Розголошення персональних даних

Персональні дані Клієнта зберігаються на сервері інтернет-магазину StatusSKIN. Інтернет-магазин StatusSKIN зобов'язується вживати належних заходів безпеки для захисту від незаконного втручання або неправомірного зміни, розголошення або знищення персональних даних Клієнта. Інтернет-магазин StatusSKIN може надавати інформацію містить персональні дані правоохоронним та іншим державним органам у відповідь на їх офіційний запит, що стосується кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності. В такому випадку, інтернет-магазин StatusSKIN розголосить інформацію, що має значення для розслідування, а саме: ім'я, адреса доставки, поштовий індекс, номер мобільного телефону, електронна адреса, дату народження, дані про покупки.

Інтернет-магазин StatusSKIN може надавати третім особам загальну інформацію (статистичні дані, узагальнену інформацію), яка не містить персональну інформацію і яка не ідентифікує клієнта індивідуально.

4. Видалення персональних даних та відмова від розсилки

При зміні персональних даних Клієнта, зазначених у пункті 2 (наприклад, номери мобільного телефону, електронної адреси або адреси доставки), а також, якщо Клієнт не хоче більше користуватися послугами інтернет-магазину StatusSKIN, ми надаємо можливість зміни або видалення / деактивації даних.

Ми надаємо зареєстрованим клієнтам право відмовитися від отримання будь-яких рекламних матеріалів, які надаються через інтернет-магазин.

5. Суб'єкт персональних даних має право

Знати про існування бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом.

Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних.

На доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних.

Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються.

На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи.

Ми гарантуємо його використання для рекламних цілей тільки з Вашої однозначної згоди. При обробці персональних даних клієнта використовуються безпечні з'єднання. Ви можете бути впевнені в безпеці Вашої персональної інформації.