Категорії
0

Поширені запитання

Руйнуємо міфи
Всі давно вже звикли до того, що екран смартфона, планшета або навіть годинника потрібно захищати. Сліди від експлуатації: подряпини, відколи, тріщини псують не лише зовнішній вигляд пристрою, але і впливають на його працездатність. Також давно існує думка, що крім скла іншого захисту не існує. Що ж! Сьогодні ми спробуємо розвіяти ваші міфи. На даний момент на ринку України існує 2 типа захисного покриття для екранів: захисне скло і захисні плівки. Кожне з цих захисних покриттів має свої унікальні властивості:
– скло має високу твердість та прозорість;
– плівка має високу міцність, прозорістю і еластичністю.
Кожен з цих видів захисту має як свої плюси, так і мінуси. Тому представляємо до перегляду короткий експеримент, який і покаже, який з видів захисту найбільш раціональний в експлуатації:


Чому поліуретанова плівка, а не захисне скло?
Давайте спочатку розглянемо властивості захисного скла і поліуретанової плівки для того, щоб порівняти всі «плюси» та «мінуси».
Захисне скло має твердість, яка залежить від його якості. Звичайно ж дешеві представники цієї категорії не мають високу твердість. Це призводить до появи подряпин, відколів і тріщин. В середньому життєвий цикл скла від декількох тижнів до двох місяців. Мається на увазі, що впродовж цього терміну експлуатації його поверхня буде без істотних подряпин і тріщин. При падінні скло через свою крихкість зазвичай тріскається. Багато хто продовжує і далі користуватися смартфоном з потрісканий захисним склом. Але в цьому випадку захисне скло не володіє ані естетичними, ані захисними властивостями.
Також ще одним з істотних мінусів можна зазначити те, що скло не повністю захищає заокруглені поверхні екрану. Навіть якщо встановити скло на УФ клей, то й тут є ряд складнощів.
По-перше не кожен зможе акккуратно це зробити. І часто клей виходить за межі скла, через що зовнішній вигляд пристрою має неохайний вигляд. Або навіть «заливає» динаміки чи камеру.
По-друге через декілька місяців зняти скло з екрану буде досить проблематично. Зазвичай заміну скла супроводжує заміна екрану. УФ-клей «намертво» приклеюється до поверхні екрану. Як ви гадаєте – ви або ж ваші клієнти хотіли б міняти скло разом з екраном? Думаю ні.
І останнім істотним мінусом є той факт, що вибір захисного скла на торговій точці часто обмежений вузьким модельним рядом. Особливо це стосується нових моделей смартфонів. А також в цілому відсутність наявності захисного скла на екрани планшетів.
З плюсів поліуретанової плівки можна виділити:
– Ідеальну прозорість;
– Ассортимент: глянсова або матова плівки;
– Ефект самовідновлення дозволяє позбавлятися від дрібних пошкоджень без заміни самої плівки;
– Багатошарову захисну структуру;
– Універсальність: ідеально підійде для кожної моделі телефону, завдяки спеціально розробленими кресленнями.

Чому не гідрогелева плівка?
Серед захисних плівок, представлених на території України теж є істотні відмінності. Ринок захисних плівок поділений на 2 частини:
1. Гідрогелеві плівки
Це каландовані плівки виконані з дешевої сировини і пластифікаторів. Метод, яким вони виробляються заточений на випуск великого обсягу за короткий період. Відповідно якість тут на останньому місці. З плюсів цієї плівки можна виділити тільки досить швидку установку і високий ступінь прозорості хоча й короткостроковий.
Через деякий час плівка жовтіє і втрачає свої фізичні властивості завдяки впливу УФ-променів. Також є досить багато нарікань на якість її клеючого шару. Через кілька днів плівка починає відходити на кутах і за контуром екрану.
При встановлені плівки на екран пристрою можна зіткнутися зі складністю, якщо під плівку випадково потрапив пил. Таку плівку доведеться викинути. Тому що витягти сміття не пошкодивши клейовий шар практично неможливо.
2. Поліуретанові плівки
Це литі плівки, при виробництві яких використовується якісний поліуретан і пластифікатори. Ця серія плівок має кілька видів, які відрізняються за товщиною й, відповідно, ступенем захисту. Плівка має ідеальну прозорість, має приємні тактильні відчуття, не жовтіє і не втрачає своєї еластичності від впливу УФ-випромінювання.
Плівка має фіксуючий шар з покращеними характеристиками, який надійно утримує плівку на поверхні екрану або корпусу. Але при цьому не залишає плям при її видаленні.
Також до плюсів поліуретанових плівок можна віднести і те, що такі плівки виробляються у двох варіантах – матовому і глянсовому. На матовій поверхні плівки не помітні сліди від пальців і дрібні подряпини.
Глянсова поверхня має високу прозорість і непомітна на корпусі пристрою.
Також плівку можна встановити як на корпус, так і на екран мобільного телефону або ж навіть планшету з великою діагоналлю.
Волога установка за допомогою спеціальної активуючої рідини забезпечує предустановчі маніпуляції безпосередньо на екрані або корпусі. Ви можете виставити кути, поправити вирізи під камеру чи динаміки. А також без проблем видалити сміття (пил), що випадково потрапив на фіксуючий шар за допомогою рідини і пінцета. При цьому без ризику пошкодити структуру клеющего шару.

Чим поліуретанові плівки Status Skin кращі за гідрогелеві плівки?
На сьогоднішній день ринок плівочного захисного покриття для мобільних пристроїв поділений на 2 основних сегменти:
– гідрогелеві захисні плівки
– поліуретанові захисні плівки
Хто вперше стикається з плівками – помітив, що спочатку зрозуміти, які плівки кращі або гірші досить складно. А контент, який представлений з боку постачальників гідрогелевих плівок не завжди відповідає реаліям. Але все ж спробуємо неупереджено розібратися в міфах та чутках. Зазвичай, один з головних критеріїв вибору гідрогелевими плівки – її вартість. Фактор важливий, але чи не стане такий підхід в подальшому генератором проблем з вашими потенційними клієнтами? Якщо ж підійти до вибору плівок більш грунтовно і порівнювати їх між собою, то маємо вже зовсім іншу картину.

Чим поліуретанові плівки Status Skin кращі за захисне скло?
Напевно, якщо поставити запитання споживачеві, який користується смартфонами або планшетом: “Як ви захищаєте екран?”. Приблизно в 60% випадків (приблизний показник) ми отримаємо відповідь: “Використовую захисне скло”. Колись це було революційне рішення, яке досить швидко стало популярним і все ще залишається таким і зараз. Але, це вже не тренд! Більш того, продажі скла з кожним роком зменшуються. А все тому, що з’явилися альтернативні захисні покриття – поліуретанові плівки. І саме це рішення на даний момент знаходиться в тренді. А це означає, що їх продажі будуть збільшуватись протягом тривалого періоду з поступовим збільшенням частки проникнення. Пропонуємо розглянути все-таки інший бік цього питання. А саме, за рахунок чого альтернативні рішення витісняють з ринку сталий продукт. Тому споживач все частіше робить свій вибір на користь поліуретанової плівки!

Новини