Категорії
0

Обладнання

Плотер StatusSkin E21

Обладнання, що дозволяє різати плівку на будь-який пристрій безпосередньо на торговій точці. Особливість оновлених пристроїв в тому, що вони дозволяють різати плівку з різних матеріалів та охопити максимально широкий діапазон цінових пропозицій на ринку захисту для смартфонів та планшетів до 10 дюймів. Зручний та ергономічний в усьому плотер оснащено екраном, працездатність та безшумність забезпечує максимально комфортні умови праці.

E21

Відео огляд:

Плотер StatusSkin MX8

Обладнання схоже на StatusSkin E21, але доступне в більш габаритному розмірі, що може різати плівку розміром 300х400 мм, яка підійде на гаджети до 16 дюймів. Плоттер оснащено екраном для зручності, обладнання безшумне та має високу виробничу здатність.

mx8

Portrait

Обладнання відомого американського виробника. За допомогою плотера ви зможете вирізати захисну плівку для будь-якого мобільного пристрою безпосередньо на торгівельній точці. До вашої уваги представляємо ріжучий плотер Portrait, який підійде для тих в кого на торговій точці бракує вільного місця. Цей пристрій ідеально підійде для старту. Він характеризується стабільною працездатністю та порізкою захисної плівки на електронні мобільні пристрої з діагоналлю до 10 дюймів.

protr

Відео огляд:

Cameo

Для тих, хто вже переконався в попиті на плівки для захисту мобільних електронних пристроїв підійде ріжучий плотер Cameo. На цьому обладнанні значно більша швидкість порізки, ніж в попередній моделі. Максимальна діагональ екранів мобільних електронних пристроїв для яких можна вирізати поліуретанову захисну плівку - 16 дюймів. Ножі ріжучих плотерів розраховані на вирізання близько 1000 плівок. Також приємним бонусом є безшумність роботи обладнання.

kameo

Новини