Категорії
0

Категорії поліуретанових плівок для плотерів

Lite

Має товщину 180 мкм та тришарову захисну структуру. Гідрофобний зовнішній шар відштовхує вологу та потожирові забруднення. Серед переваг - ідеальна прозорість, глянцева поверхня та еластичність. Плівка достатньо довго не жовтіє.Pro

Має товщину 200 мкм та весь набір захисних властивостей- гідрофобний шар захищає зовнішній шар покриття від забруднень- регенеруючий шар, що має ефект самовідновлення за рахунок "фізичної памʼяті". Всі дрібні подряпини та пошкодження протягом 24 годин зникають - поглинаючий шар приймає на себе енергію удару. За рахунок своєї структури перерозподіляє енергію удару в поздовжню площину в котрій вона поглинається.- клеючий шар надійно фіксує плівку на екрані або корпусі гаджету завдяки спеціально розробленій формулі нано-клею. Після зняття покриття з гаджету на його поверхні не залишається слідів від клею.Плівка доступна в матовому та глянцевому виконанні, має ідеальну кольоропередачу

Pro +

Має товщину 220 мкм та весь набір захисних властивостей:- гідрофобний шар захищає зовнішній шар покриття від забруднень- регенеруючий шар, що має ефект самовідновлення за рахунок "фізичної памʼяті". Всі дрібні подряпини та пошкодження протягом 24 годин зникають - поглинаючий шар приймає на себе енергію удару. За рахунок своєї структури перерозподіляє енергію удару в поздовжню площину в котрій вона поглинається.- клеючий шар надійно фіксує плівку на екрані або корпусі гаджету завдяки спеціально розробленій формулі нано-клею. Після зняття покриття з гаджету на його поверхні не залишається слідів від клею.Плівка доступна в матовому та глянцевому виконанні, має ідеальну кольоропередачу.

Ultra

Плівка преміум сегменту. Має товщину 300 мкм та збільшений поглинаючий мікрошар. Має максимальний рівень захисту. Підійде для захисту особливо цінних пристроїв. Має ідеальну прозорість. Не помітна як на корпусі, так і на екрані. Має чудову кольоропередачу.

Titan

Наша новинка преміум якості: плівка титан. Плівка має товщину 400 мкм, що убезпечує пристрій при падіннях та надійно захищає від механічних пошкоджень. Покриття нічим не поступається склу естетично та тактильно - кольоропередача, ковзання, реакція екрану на дотик після поклейки. Має п'ятишарову структуру, щільно прилягає до екрану пристрою та не відклеюється. Гідрофобний шар - захищає зовнішній шар покриття від забруднень Регенеруючий шар - забезпечує ефект відновлення після незначних механічних пошкоджень Поглинаючий шар - частково розсіює енергію жорсткого удару, частково поглинає Клеючий шар - надійно фіксує плівку на екрані або корпусі гаджету завдяки спеціально розробленій формулі нано-клею. Після зняття покриття з гаджету на його поверхні не залишається слідів від клею. Подвійний уф стійкий поліуретановий шар - захист матриці від вигоряння і пожовтіння плівки.

Skin

Також пропонуємо окрему серію плівок Skin з широкою гамою відтінків та текстур. Плівка має трьох шарову композитну структуру: Гідрофобний шар - захищає зовнішній шар покриття від забруднень Поглинаючий шар - частково розсіює енергію жорсткого удару, частково поглинає. Клеючий шар - надійно фіксує плівку на екрані або корпусі гаджету завдяки спеціально розробленій формулі нано-клею. Після зняття покриття з гаджету на його поверхні незалишає слідів клею.

Бюджетні варіанти плівок на плотери E21 та MX8

Для деяких клієнтів не важлива якість, а важлива лише ціна. Тому ми додали в асортимент наступні плівкиHydrogel Basic та Pro мають товщину 120 та 200 мкм відповідно. Даний тип плівки є одним з найбюджетніших. Захищає смартфон від подряпин та незначних механічних пошкоджень.

Hydrogel Termo - має товщину 170 мкм, призначена для термошпателів.

Hydrogel Антишпигун- плівка зіспеціальним покриттям, що приховує зображення на екрані від сторонніх поглядів, але трохи знижує якість зображення. Товщина 150 мкм, крім функції,що забезпечує захист даних на екрані від сторонніх,плівка також захищає екран від вологи та подряпин.

Hydrogel UV - плівка що має властивості захисту від ультрафіолету, а також специфічний спосіб фіксації на смартфон. Не дивлячись на товщину 140 мкм, також має ряд захисних властивостей - гідрофобність та захист від механічних подряпин.

Новини